sabit-beton-santralleri_02.jpg

ob电竞体育hth华体会登录唯一官网入口

YEDEK PARÇA

GÜRİŞ olarak satışını yaptığımız ürünler ile ilgili olarak, makinenizin idamesini sağlayacak orjinal ve kaliteli tüm yedek parçaları stoklarda bulundurmaktayız. Müşterimiz den gelen her bir yedek parça talebi en hızlı şekilde değerlendirmekte, uygun fiyatlarla, zamanın da cevaplanmaktadır. Stoklarımız periyodik olarak takviye edilmekte, eksilen stok yedek parçalarımız ve özel siparişleriniz bütün dünya nakliye ağı kullanıllarak en kısa sürede getirilmektedir. Sevkiyatlar daki gecikmeleri önleyecek her türlü tedbir konusun da uzman personellerimiz tarafın dan alınmaktadır.

Yedek Parça Depolarımız

  • Ana depo- İstanbul
  • Ostim depo- Ankara

Bu depolar dışın da yurt genelin de bayilerimiz kanalıyla hizmet verilmektedir.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmekte, tedarikçilerimiz ile birlikte ekip çalışması yaparak, makinenizin performansını artıracak, işletme maliyetlerini düşürecek, rakiplerinize karşı sizi güçlendirecek kaliteli yedek parçaları sizin kullanımınıza sunmaktayız.

SERVİS

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bunun için GÜRİŞ’ te servis bir arıza ile başlamaz.

Servis koruyucu bakım ile başlar. Makine ömrü boyunca yapılacak, periyodik kontrol ve koruyucu bakımlar, arıza oluşmadan önce müdahele imkanı verdiği için ; arıza kaynaklı makinenin çalışmadığı süreleri minimize eder ve işletme maliyetlerinizi düşürür.

Beton santrallerinizin bakım- onarım işleri proje tasarımdan başlayarak, modernize etme, test üretimleri ve eğitimlere kadar varan süreçte iyi eğitimli teknik kadromuz ve ar-ge departmanımız tarafından başarı ile yapılmaktadır.

GÜRİŞ olarak beton santrallerinizin demontaj- montaj ve devreye alma, otomasyon sistemleri değişimi gibi konularda size hizmet vermekteyiz.

Tamamı yurtdışı yada yurtiçin de eğitim almış uzman mühendis ve teknisyen kadromuz ile Furukawa Hidrolik kaya delici ve kırıcıları bakım, tamir ve revizyon işlemlerini Furukawa standartların da yapmaktayız.

Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektirik, Tahrik ve Kontrol Sistemlerinizde, bakım ve tamir ve test işlemleri servis atölyelerimiz de orjinal ve alternatif yedek parçalar ile garantili bir şekilde yapılmakta; makinalarınızın uzun yıllar hizmet vermesi sağlanmaktadır. Satış sonrası hizmetler departmanı olarak, müşterilerimizin sadece zor anın da değil, her zaman yanın da olmayı hedeflemekteyiz. 7 gün / 24 saat firmanızın karşılaşacağı sorunlarda satış sonrası kadromuzu arayabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürünler ve müşterinin sorunlarına doğru ve hızlı çözüm yolları sunarak, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Sektörümüz de en değerli unsurun zaman olduğunun bilincinde olan satış sonrası ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına; gerekli teknik altyapıyı, servis ve yedek parça ağını en mümkemmel seviyeye getirme azmindedir.

Online Katalog Video Galeri
 
#
Tamam
体育电竞数据0.2.2 pc28加拿大结果观看开奖 大圣电竞(重庆)投注排名 安博电竞直播app平台 bbin电竞季节决赛(bbin电竞赛事入口) 澳门电竞平台开户入口