schwing-beton-pompalari.jpg

ob电竞体育最新信誉平台

Firmalar açısından bakıldığında, sürüdürülebilir büyümenin sağlanması, küresel ölçekte rekabette yer alınabilmesi, kaynakların daha verimli ve etkin kullanılabilmesi, üretim kalitesinin arttırılması, tashih ve ıskarta malzeme miktarının azaltılması için temel dayanak noktası nitelikli insan gücüdür.

Günümüz üretim teknolojilerindeki gelişmeler gözönüne alıdığında, yetersiz bilgiye sahip olan insanların üretime dahil olmasının doğuracağı üretim kalitesinin ve veriminin düşmesi, operasyonların aksaması, ıskarta malzeme miktarının artması ve dolayısıyla maliyetlerin artması, firmanın sürdürülebilir büyümesinin önüne geçerek, rekabet gücünü zayıflatmakta ve ayakta kalmasını zorlaştırmaktadır.

Bu sorunun önüne geçebilmek ve arzu edilen büyümenin ve rekabetçiliğin sürdürülebilirliği için nitelikli insanın firma bünyesinde, üretim ihtiyaçlarına yönelik olarak eğitilmesi bir zorunululuk haline gelmiştir. Bu misyon ile hayata geçen Teknik Eğitim Merkezi’nde, eğitim verme, izleme ve değerlendirme çalışmaları ile çalışanın ihtiyaç duyulan nitelikli bilgi seviyesinin arttırılmasının yanı sıra aidiyet duygusunun arttırılması da amaçlanmaktadır.

“Ölçülebilir olan yönetilebilendir” yaklaşımı ile eğitim programları hazırlanmış olup, her bölümün kendine özgü ihtiyaçlarına göre şekillenmiş olan modüller ile eğitimler, konusunda uzman eğitmenlerimizle gerçekleştirilmektedir.

Eğitimlerimiz:

  • Kalite Kontrol Eğitimleri
  • Bakım-Onarım Teknik Eğitimleri
  • İSG & Çevre Eğitimleri
  • Otomasyon Sistemleri Teknik Eğitimleri

Vizyonumuz;

Sürekli yenilenen yüksek standartlı, kaliteli ve teknolojiye adaptasyonu güçlendiren eğitimler sunarak bireysel ve kurumsal gelişimi arttıran, çalışanlarımızın güncel eğitim ihtiyaçlarını karşılayan bir kurum olmak.

Misyonumuz;

Yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilere hızlı ve etkili hizmet üretebilen, değişime çabuk adapte olabilen, yenilikçi olabilen ve değer üreten kişiler yetiştirmek ve sektörün gelişim yönü ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişime yönelik katma değeri yüksek eğitimler vermek.

Teknik Eğitim Merkezi’nin kapıları bilgiye açık olan herkese açıktır.

Online Katalog Video Galeri
 
#
Tamam
体育电竞数据0.2.2 pc28加拿大结果观看开奖 大圣电竞(重庆)投注排名 安博电竞直播app平台 bbin电竞季节决赛(bbin电竞赛事入口) 澳门电竞平台开户入口