sabit-beton-santralleri_02.jpg
Mobil Beton Santralleri

Güriş Mobil Beton Santralleri; yüksek performans ve kapasiteleri, pratik ama sağlam yapıları ve garantili beton üretimleri ile işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamanı kazanca dönüştürmektedirler.

Dünya standartlarına (DIN normları) uygun, ağır çalışma ve iklim koşullarına göre üretilmiş Güriş Mobil Beton Santralleri , ürünün kalitesinden taviz vermeden, yüksek performans ile 24 saat üretim için, tek başlarına yeterli çözüm fırsatları sunarlar.

Dünyanın her bölgesine kolayca taşınabilmeleri ve süratle üretime geçebilmeleri nedeniyle; şantiyeler için zamandan ve montaj maliyetlerinden kazandıran, en pratik çözüm alternatifi haline gelmişlerdir.

Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece, bakım maliyetlerinden ve üretim zamanından tasarruf sağlayarak, hızlı ihtiyaç alanlarında 24 saat, kaliteli ve süratli üretim imkanı sunmaktadırlar.

Satış sonrası tüm hizmetler, uluslararası boyutuyla GÜRİŞ Endüstri garantisindedir; yedek parça ve serviste sürat ve kalitesi tescillidir.

Online Katalog Video Galeri
 
#
Tamam
体育电竞数据0.2.2 pc28加拿大结果观看开奖 大圣电竞(重庆)投注排名 安博电竞直播app平台 bbin电竞季节决赛(bbin电竞赛事入口) 澳门电竞平台开户入口