sabit-beton-santralleri_02.jpg
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı

JAPON KALİTESİ

Japonya, eski geleneklerin yaşandığı bir ülkedir. Teknik performansını birçok farklı yolla kanıtlamıştır. Furukawa da sürekli ürün gelişimiyle büyümeye devam eden şirketlerden biridir. Furukawa 1875 yılında Kusakura Bakır Madenini açarak faaliyete başlamıştır. Maden, üretimi geliştirmek için her zaman yeni ve özel çözümlere ihtiyaç duymuştur. Bu nedenle, Furukawa 1900 yılında, madende yüksek üretim seviyeleri sağlayan kendi madencilik ekipmanlarını üretmeye başlamıştır.

Bu adımla Furukawa yeni, yüksek teknolojiye sahip bir şirket haline dönüşmüştür. Özel yapım makineleriyle kısa sürede daha iyi sonuçlar alınmış ve diğer madenlerde de benzer makineler için talepler oluşmuştur. Bu gereksinimleri karşılayabilmek için, Furukawa faaliyetlerini iki bölüme ayırmıştır.

1918 yılında Furukawa Mining Co. Ltd ve 1920 yılında Furukawa Electric Co. Ltd kurulmuştur. 1961 sonunda Furukawa Rock Drill Co. Ltd, başlangıçta kendi kullanımı için ürettiği makineleri dünya çapında satma gereğine bir cevap olarak kurulmuştur. 1971 yılında Furukawa, Yoshii’de paletli delicilerin ve yıkım ekipmanlarının üretimi için yeni bir fabrika kurmuştur. Bu arada, Furukawa Kaya Delme Bölümü, bütün ekipmanları için optimum satış sonrası servisi sağlayan uluslararası bir satış ve servis ağı kurmuştur. “TECRÜBENİN DEĞER GÖRDÜĞÜ HER YERDEYİZ” sloganını diğer Japon gelenekleri kadar ciddiye alıyor ve yeni FXJ serisi kırıcılarımızı sizin hizmetinize sunuyoruz.

FXJ SERİSİ KIRICILAR

YENİ NESİL

FURUKAWA’nın yeni seri hidrolik kaya kırıcıları, ekskavatörlere en son tasarım teknolojilerini sunmaktadır. Geliştirdikleri çok sayıda patentli yeni teknolojileri ile FXJ serisi performansını arttırarak, daha az bakım gerektirmekte ve sorunsuz çalışmaktadır. Üstün güce, en yüksek seviyede güvenirliğe sahiptir.

FXJ serisinin kullanıldığı ekskavatörlerin tonaj aralığı artmıştır. Bu da makina yatırım maliyetlerinizi azaltırken, size geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

Sizin için hangi FXJ uygun?

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı

YENİLİKÇİ TASARIM

Yeni tasarlanan FRD hidrolik kırıcılar dünya pazarına sunulmuştur. FXJ monoblok gövde tasarımı sayesinde pazarda tek olma özelliğine sahiptir. Bu yeni tasarımla boy saplama kullanımı ortadan kalkmıştır.

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Yenilikçi Tasarım

Monoblok tasarım

Yeni tasarım ile silindir ve ön gövde birleștirilmiș, bu sayede boy saplama kullanımına gerek kalmamıștır.

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ AYRICALIK

Büyük Kırma Gücü

Yüksek kaliteli çelik ve üretim işlemlerinin sonucunda, daha az ağırlığa sahip ve yüksek performanslı bir kırıcı üretildi. Kırma enerjisi daha önce olduğundan daha fazla.

Operatör Dostu

FXJ, yeni ince tasarımıyla yıkım alanlarına ve ocak sahalarında daha kolay kullanılabilmektedir. İnce tasarımına ek olarak, vibrasyonu azaltan yeni dizayn üst dampere sahiptir.

Arttırılmış Dayanıklılık

Üretimde en iyi malzemelerin ve en yüksek standartların kullanımı, daha uzun kullanım ömrü ve daha fazla etkiye sahip bir ürün ortaya çıkarmıştır. Yeni ve üstün kaliteli toz keçeleri, toz girişini en aza indirmekte ve kırıcının ömrünü arttırmaktadır.

Kolay Servis

FRD servisi kolaylaştırmak için parça sayısını azaltarak monoblok silindiri kullandı. Bu Konstrüksiyon sayesinde boy saplama kullanımına gerek kalmadı. Yeni piston, valf tasarımı; darbe gücünü, sayısını artırmakta ve bakım onarımı kolaylaştırmaktadır.

En Düşük İşletme Maliyeti

Yüksek kaliteli malzemeler her parçaya daha fazla kullanım ömrü sağlamakta ve genel bakım maliyetini azaltmaktadır. Uzun süre arızasız çalışarak rakiplerine göre daha az yedek parça değişimi gerektirdiği için, piyasada en düşük yıllık bakım maliyeti avantajını sağlamaktadır.

FARK YARATAN TEKNOLOJİ

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Yeni yağlama sistemi
Yeni yağlama sistemi
Gres yağını ön burç, dayama yatağı ve rod kamasına eşit olarak dağıtan gelişmiş yağlama sistemi

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Yeni geliştirilmiş rod kaması dizaynı
Yeni geliştirilmiş rod kaması dizaynı
Rod kamasının üst yüzeyi genişletilmiş ve boyu uzatılmıştır. Böylece birim alana düşen yük azalarak rod kamasının ömrü uzamıştır.

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Yeni valf tasarımı
Yeni valf tasarımı
Düşük direnç hidrolik yağın ısınmasını azaltmakta yağın bozulmasını önleyerek kırıcının etkinliğini arttırmaktadır.

Yeni geliştirilen damper
Yeni geliştirilen damper
Geniş hacimli üst damper dikey hareketleri emmekte ve gürültü seviyesini azaltmaktadır.

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı İnce gövde tasarımı
İnce gövde tasarımı
Dikdörtgen gövde tasarımı ile yüksek dayanıklılık

Boy saplama kullanımı yok
Boy saplama kullanımı yok
Boy saplama kullanımının kaldırılması, bakım ve arızayı azaltmaktadır. Aynı zamanda artırılmış güç/ağırlık oranı sağlamaktadır.

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Yeniden tasarlanan piston
Yeniden tasarlanan piston
Pistonun temas yüzeyi genişletilip, rod yüzeyine uygulanan darbe arttırılmıştır

Toz kontrol sistemi
Toz kontrol sistemi

Toz önleme sistemlerinde 3 yeni devrim
1: Temiz hava giriş sistemi
2: Değiştirilebilen toz duvarı
3: Timsah dişi tasarımı “Toz Kapanı” görevi yaparak toz girişini en aza indirmektedir.FARK YARATAN TEKNOLOJİ EN AĞIR İŞLER İÇİN HAZIR

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Birincil kaya kırma
Birincil kaya kırma
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Kaya kırma
Kaya kırma
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Dekapaj, kanal, yol ve rampa düzleştirme
Dekapaj, kanal, yol ve rampa düzleştirme
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Demirli beton, ön gerilimli beton, fiber destekli beton ve düşük ağırlıklı beton kırma
Demirli beton, ön gerilimli beton, fiber destekli beton ve düşük ağırlıklı beton kırma
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Asfalt, kompozit yüzeyler kırma, hendek, çukur ve toprak kazma
Asfalt, kompozit yüzeyler kırma, hendek, çukur ve toprak kazma
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Temel kazıkları çakma
Temel kazıkları çakma
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Tünel kazısı uygulamalarında
Tünel kazısı uygulamalarında
Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Liman ve kanalları derinleştirme ve genişletme
Liman ve kanalları derinleştirme ve genişletmeFXP ERIENCE Serisi

Fxp Serisi Hidrolik Kaya Kırıcıları yenilikçi dizayn, yüksek vurma gücü, üstün performans, boșta vurmama özelliği, dayanıklı yekpare dıș gövde, basınç emniyet valfi , toz almayı önleyen fonksiyonu ile düșük bakım maliyetli ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

FXP ERIENCE Serisi

Uç Tipleri Șekil Ana uygulama
Düz uç Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Düz uç Taș ocaklarında ikincil kırmalarda, kaya bloklarının kırılmasında, beton ve taș levhaların kırılmasında
Sivri uç Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Sivri uç Çok sert ve sert kayaların, betonarme yapıların kırılmasında ve temel kazılarında
Yassı uç Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Yassı uç Beton kırma, temel kazılarında, șev yüzeyleri çalıșmalarında, kanal kazılarında
Piramit uç (Tungsten matkap uçlu) Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Piramit uç (Tungsten matkap uçlu) Metal cevherleri, kuvarzit gibi yüksek așındırıcı malzeme içeren formasyonların kazılarında
Kürek uç / Asfalt kesici Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı Kürek uç / Asfalt kesici Kürek uç: Yol yapımında asfalt kesimi, Potaların kırılmasında
Asfalt kesici: Asfalt ya da yumușak malzeme kesimi
Malzeme Kullanım Özellikler
Asfalt Park, yol Yumușak yapılar Yassı uç / Kürek uç
Beton İnce zeminler,duvarlar Güçlendirilmiș
Güçlendirilmemiș
Yassı uç / Sivri uç
Kalın zeminler, duvarlar Güçlendirilmiș
Güçlendirilmemiș
Yassı uç / Sivri uç
Temeller Güçlendirilmiș
Güçlendirilmemiș
Yassı uç / Sivri uç
Geri dönüșüm   Düz uç
Tortu kaya (kireç tașı,
kum tașı, gri kum tașı,
kalkerli tortu)
Kanal, temel ișleri, taș ocağı birincil kırma ișleri Çok çatlaklı Yassı uç
  Az çatlaklı Sivri uç
  Monolitik (Yekpare) Sivri uç
Büyük boyutlu malzeme   Yassı uç
Kristal kaya (magma,
diyorit tașı, volkanik
kaya, granit vs.)
Kanal, temel ișleri, taș ocağı birincil kırma ișleri Çok çatlaklı Yassı uç
  Az çatlaklı Sivri uç
  Monolitik (Yekpare) Sivri uç
Büyük boyutlu malzeme   Yassı uç

 

Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı
Furukawa Hidrolik Kaya KırıcıSatıș sonrası hizmetler

Güriș Endüstri olarak makinenizin idamesini sağlayacak orjinal ve kaliteli tüm yedek parçaları stoklarda bulundurmaktayız.

Müșterilerimizden gelen her bir yedek parça talebi en hızlı șekilde değerlendirilmekte, uygun fiyatlarla, zamanında cevaplanmaktadır. Stoklarımız periyodik olarak takviye edilmektedir.

Furukawa ile birlikte ekip çalıșması yaparak, makinenizin performansını artıracak, ișletme maliyetlerini düșürecek, rakiplerinize karșı sizi güçlendirecek kaliteli yedek parçaları sizin kullanımınıza sunmaktayız.

Konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadromuz ile Furukawa hidrolik kaya delici ve kırıcıların bakım, tamir ve revizyon ișlemlerini dünya standartlarında yapmaktayız.

Satıș sonrası hizmetler departmanı olarak, müșterilerimizin sadece zor anında değil, her zaman yanında olmayı hedeflemekteyiz. 7 gün / 24 saat firmanızın karșılașacağı sorunlarda sizin yanınızdayız.

Paranızın karșılığı

FRD ürünlerini almak akıllı bir yatırımdır. Yüksek kalite için makul bir fiyat, uzun kullanım ömrü, düșük bakım ve arıza süreleri, uzun vadede maliyet avantajı sağlamaktadır. Güriș Endüstri satıș ve satıș sonrası hizmetler departmanlarından daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Online Katalog Video Galeri
 
#
Tamam
体育电竞数据0.2.2 pc28加拿大结果观看开奖 大圣电竞(重庆)投注排名 安博电竞直播app平台 bbin电竞季节决赛(bbin电竞赛事入口) 澳门电竞平台开户入口